Nowa aktualizacja Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 obejmuje integrację z SAP HANA®, certyfikowaną przez SAP® i zwiększającą możliwości tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych.

Narzędzie Veeam uzyskuje certyfikat SAP HANA dla kopii zapasowych. SAP HANA to platforma bazodanowa o znaczeniu krytycznym, umożliwiająca jednoczesne przetwarzanie transakcji i obciążeń analitycznych takich jak SAP S/4 HANA, SAP BW Data Warehouse i SAP Business ONE. Nieprzerwany dostęp do tych baz danych ma kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw z nich korzystających.

 

Dzięki nowej aktualizacji Veeam udostępnia certyfikowane przez SAP rozwiązanie do tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych, umożliwiające klientom korporacyjnym bezproblemową integrację natywnego rozwiązanie SAP HANA do tworzenia kopii zapasowych z rozwiązaniem Veeam Backup & Replication. Pozwala to jeszcze lepiej dopasować platformę Veeam Availability Platform do potrzeb przedsiębiorstw, a także zmniejszyć koszty zarządzania dzięki bardziej intuicyjnemu, zintegrowanemu i łatwemu w użyciu rozwiązaniu.

 

Do kluczowych korzyści wynikających z nowego rozwiązania Veeam i SAP należą:

 

  • łatwa w integracji wtyczka BACKINT, certyfikowana przez SAP;
  • pełna kontrola administratorów SAP nad procesami tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych;
  • najlepsza w branży wydajność i skalowalność dzięki rozwiązaniu Scale-out Backup Repository (SOBR™) firmy Veeam, które wykorzystuje większą liczbę serwerów repozytorium w celu zwiększenia wydajności tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych oraz do skalowania w obrębie wielu systemów pamięci masowej.

 

Oprócz dodania nowej wtyczki, Veeam wspiera również odtwarzanie po awarii w przypadku aplikacji takich jak SAP S/4 HANA, SAP BW Data Warehouse i SAP Business ONE; Veeam zapewnia m.in.:

 

  • obsługę obciążeń VMware za pomocą wyjątkowych funkcji takich jak Instant VM Recovery i DataLabs do zarządzania danymi kopii oraz integracje z pamięciami masowymi takimi jak HPE 3PAR, NetApp AFF, Pure FlashArray i Dell EMC Unity;
  • obsługę systemów infrastruktury hiperkonwergentnej takich jak Cisco HyperFlex, NetApp HCI i Nutanix AHV;
  • ochronę serwerów fizycznych i obciążeń chmurowych takich jak Microsoft Azure, Azure Stack i Amazon EC2.