Klienci oceniają Trend Vision One jako wiodącą platformę XDR
Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), globalny lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, przedstawił dzisiaj kolejną ważną rekomendację klientów dla swojej wiodącej platformy Trend Vision One. Według ocen klientów platforma XDR Trend Vision One zajęła drugie miejsce spośród rozwiązań w zakresie XDR pochodzących od 59 dostawców uwzględnionych w ostatnim rankingu G2 Grid z lata 2023 r.
Więcej informacji na temat rankingu G2 Grid dotyczącego rozwiązań XDR (lato) można znaleźć pod adresem: https://www.g2.com/categories/extended-detection-and-response-xdr-platforms.
– Przedsiębiorstwa na całym świecie coraz częściej sięgają po rozwiązania XDR w celu wykrywania zagrożeń w swoim środowisku IT i reagowania na nie, jednak nie wszystkie rozwiązania są sobie równe – powiedział Kevin Simzer, Dyrektor Operacyjny w Trend Micro.
– Jak widać po raz kolejny w rankingu G2 Grid, nieprzerwanie pozostajemy na prowadzeniu na rynku, przewidując potrzeby branży i proaktywnie je realizując.
G2 jest jedną z największych na świecie platform zajmujących się oceną oprogramowania oraz stanowi zaufane, obiektywne źródło informacji, z którego często korzystają potencjalni kupujący na wczesnym etapie swoich poszukiwań.
Oprócz uzyskania oceny lidera w kategorii obecności na rynku i zadowolenia klientów, rozwiązanie Trend Vision One otrzymało również kilka „odznak” w letniej edycji rankingu G2 Grid z 2023 r., w tym:
- Lider: rynki średniej wielkości;
- Lider: przedsiębiorstwa;
- Najlepsze wyniki: przedsiębiorstwa;
- Największa użyteczność: przedsiębiorstwa;
- Najlepsze relacje: Lato 2023 r.;
- Lider w zakresie dynamiki;
- Lider: lato 2023 r.;
- Wysokie wyniki: małe przedsiębiorstwa.
Platformę Trend Vision One ostatnio udoskonalono, dodając rozwiązanie Companion – nowego asystenta opartego na generatywnej SI, który służy do uproszczenia procesów i wspomagania analityków w podejmowaniu lepszych świadomych decyzji w kwestii reagowania na zagrożenia i ich powstrzymywania.
Microsoft ponownie jest na celowniku europejskich organów antymonopolowych