ALSO rozszerza ofertę rozwiązań IoT i sprzętu sieciowego o produkty firmy Teltonika Networks. Projektowane przez firmę z Wilna rozwiązania są cenione w branży i były uhonorowane prestiżowymi nagrodami.
Internet rzeczy (IoT) jako zjawisko będzie coraz bardziej powszechnie występujący. Już dziś korzystamy z IoT w domu (smart home), poza nim (smartwatche, systemy IoT w samochodach) jak i w przemyśle. Oczekuje się, że rynek IoT w regionie EMEA wzrośnie średnio o 31,5 procent rocznie.
Rozwiązana IoT umożliwiają większą automatyzację wielu procesów, mogą zbierać dane, służące później do analizy i na ich podstawie podejmowania decyzji. To wystarczający powód, aby ALSO nawiązało nowe partnerstwo dystrybucyjne z Teltonika Networks, szybko rozwijającym się europejskim producentem profesjonalnych urządzeń do łączności sieciowej na rynki globalne, specjalizującym się w rozwiązaniach IoT, IIoT i M2M.
Karolis Birgiolas, szef sprzedaży regionu DACH w Teltonika Networks, powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z ALSO, ponieważ pomoże to nie tylko obu firmom w znalezieniu nowych możliwości, ale także będzie promować zmiany technologiczne i przyspieszyć globalne przyspieszenie IoT. Zasięg rynkowy i portfolio Teltonika Networks to niezawodna droga dla odnoszącej sukcesy firmy do tworzenia i zaspokajania szybko rosnącego zapotrzebowania na technologie IoT ”.
Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding AG: „Rozwiązania IoT są dość złożone w budowie i obsłudze ze względu na bezproblemową integrację komponentów, łączność i platformę chmurową, która jest potrzebna. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na skoncentrowaną wiedzę o nasi eksperci, mogą również liczyć na najwyższy poziom certyfikowanego wsparcia technicznego, które będzie wspierane przez inżynierów Teltonika Networks i wspólne projekty (takie jak webinary i integracje z platformami IoT). ”
Niedawno Teltonika Networks otrzymała nagrodę Industry 4.0 Star 2020 za inteligentne innowacyjne rozwiązania produkcyjne. Zastosowanie najnowszych technologii i algorytmów AI umożliwiło realizację wielu udanych projektów. Za przykład mogą posłużyć maszyny produkcyjne, które mogą być teraz monitorowane i zarządzane całkowicie zdalnie, bezpiecznie przy absolutnie minimalnej interwencji człowieka, przy jednoczesnym zwiększeniu konkurencyjności, rentowności i produktywności. Innym obszarem, w którym IoT rozwiązuje poważny problem z życia codziennego, jest transport publiczny. Dzięki inteligentnym technologiom transport publiczny może teraz oferować publiczną sieć WIFI, bilety elektroniczne, zapewniać bezpieczeństwo dzięki monitorowaniu CCTV i wykorzystywać ekrany digital signage do wyświetlania ważnych ogłoszeń, reklam i rozrywki.
https://itreseller.pl/itrneww-pierwszej-10-najbogatszych-ludzi-swiata-jest-az-7-osob-zwiazanych-z-it-majatki-kazdego-z-nich-rosly-w-minionym-roku/